30 dni na zwrot
Opis
Wełniana wykładzina dywanowa Agnella Natural N M0031 brąz szer. 4m
Wysokiej jakości wykładzina podłogowa z miękkim, ciętym runem, idealna do intensywnie użytkowanych pomieszczeń komercyjnych takich jak sale konferencyjne, pokoje hotelowe, pomieszczenia biurowe o dużym natężeniu ruchu (klasa 33). Przeznaczona także do intensywnego użytkowania w domu i mieszkaniu (klasa 23) np. do sypialni, salonu, jadalni, czy biblioteki.
- Kraj pochodzenia: Polska
- Producent: Agnella Brintons
- Skład: 100% wełna
- Szerokość: 4 m
- Grubość całkowita: 8.9 mm
- Waga całkowita: 2301 g/m²
- Odporna na poślizg: klasa NPD
- Najwyższa klasa komfortu użytkowania
- Do zastosowania na schody
- Spełnia normy światłotrwałości
- Rękojmia: 2 lata
- Możliwość zwrotu: nie
Przydatne informacje:
✔ Cieniowanie: Naturalna zmiana odcieni to typowe zjawisko dla dywanów i wykładzin z ciętym runem, spowodowane różnym ułożeniem włókien. Nie jest to wada, lecz cecha materiału.
✔ Kolor: Odcienie i skład włókien naturalnych mogą nieznacznie różnić się między partiami, co wynika z ich unikalnego charakteru. Z tego względu możliwe są drobne odchylenia od wzorca - mieści się to w standardach produkcyjnych.
Pliki do pobrania:
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Wykładzina dywanowa Agnella Natural N brown M0031 (obiektowa) 4m
100% wełna, najwyższa klasa jakości użytkowania
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja
| Szerokość | 4 |
| Rodzaj runa | Cięte |
| Skład | Wełna |
| Kolor | Brązowy |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Meble na kółkach | Nie |
| Na schody | Tak |
| Trudnopalność | Bfl-s1 |
| Klasa | 33 |